Login

Solária

TIPY NA OPALOVÁNÍ

Proč bychom měli chodit před dovolenou na solárium?

Nastartujte pleti vlastní ochranu. To funguje nejlépe v nových soláriích, které mají optimální spektrum UV-záření podobné slunci.

Opalování a těhotenství

V těhotenství jsou ženy z pochopitelných důvodů opatrné a mají obavy z možných následků při opalování v soláriu. Těhotenství ale v žádném případě nevylučuje možnost opalování v soláriu. Pouze tehdy, máme-li z lékařských důvodů vynechat i přírodní slunce, musíme se potom vzdát i umělého opalování.
Všechny ostatní budoucí matky mohou navštěvovat solárium bez obav. Opalovací časy by měly zůstat krátké, aby se zamezilo nadměrnému zatížení organismu. Kdo by se opravdu chtěl opalovat v soláriu, může se informovat u svého lékaře.

Trénink pleti

Nová studie na téma předopálení potvrzuje: Díky UV-záření pleť vytváří vlastní ochranu před slunečními paprsky. To je další doklad toho, že před cestou do jižních oblastí je doporučována také příprava pleti na jiné klimatické podmínky.

Trénujte pleť právě návštěvou solárního studia 1 x až 2 x v týdnu v delším časovém horizontu před dovolenou je možné si vybudovat efektivní vlastní ochranu kůže před spálením.

SOLÁRIA A BEZPEČNOST OPALOVÁNÍ

PŘIZPŮSOBUJTE DÉLKU OPALOVÁNÍ TYPU VAŠÍ PETI.

V posledních letech se z neznámého důvodu objevilo v souvislosti se sluncem, solárii a UV zářením mnoho pověr. Dovolte nám některé z nich vyvrátit.
Lidé například znovu a znovu tvrdí, že je záření produkované v soláriu nebezpečnější, než přirozené sluneční světlo. To je absurdní, jak uvádějí například Dr. Gerd Kindl a Prof. Dr. Wolfgang Raab ve své knize „Licht und Haut" (Světlo a pokožka). Jak tvrdí tito dva odborníci, záření v moderních soláriích, obsahující jak záření UV-A, tak UV-B, je naopak zdravější, než přirozené sluneční světlo. Uživatelé se opalují rychleji a riskují spálení pouze, když dobu opalování určenou typem a sílou solária překročí.

Další pověra: vystavení UV záření způsobuje rakovinu kůže. Není tomu tak, podle Prof. Dr. Schröpla, jednoho z předních německých dermatologů, v interview: „Zhruba dvacet let vystavujeme pacienty s kožními chorobami vysokým dávkám UV záření a dodnes to nevyvolalo jediný případ rakoviny kůže."
Zdroj: G. Kindl, W Raab, Licht und Haut (Světlo a pokožka), vydalo Govi-Verlag.

Ceník

Ergoline Evolution 600 17,-/minuta

Ergoline Excellence 800 19,-/minuta

Ergoline Vertical 800 19,-/minuta


Permice solárium 

 500,-   KREDIT V HODNOTĚ 555,-    +11%  BONUS

1000,- KREDIT V HODNOTĚ 1250,-  +25%  BONUS

2000,- KREDIT V HODNOTĚ 2800,-  +40%  BONUS

5000,- KREDIT V HODNOTĚ 7150,-  +43%  BONUS

Partnerské odkazy: Hokej-live.cz - Hokejové vybavení, tréninkové pomůcky, pomůcky k posilování
722 965 418
Home
Otevírací doba Po-Pá 9 - 19
CENÍK

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign